Билетен център НДК, София, площад "България" 1
Телефони: (+359 2) 916 63 68, 916 63 69
Работно време:
понеделник-петък от 9:00 до 19:00 ч.
събота, неделя и празнични дни от 10:00 до 19:00 ч.
Билети за прожекциите в НДК и кино Люмиер се продават в Билетен център - НДК, а за кино Люмиер и на касата на киното един час преди прожекцията. Билети за прожекциите в другите кина от програмата на Киномания се продават само на касите на съответните кина
Онлайн продажби за прожекциите на част от филмите в НДК: Тикетпортал БГ

ПРОГРАМА НА КИНОМАНИЯ 2016

Дата НДК - Зала 1 Дом на киното Люмиер Одеон Културен център G 8 Euro Cinema Френски институт
понеделник, 7 ноември 2016 21:00

Огледало

18:30

Опит за биография на лицето "Х"

18:30

Иваново детство


20:30

Конформистът

вторник, 8 ноември 2016 20:45

Малкият Буда

18:30

Иваново детство


20:30

Конформистът

19:00

Андрей Рубльов

сряда, 9 ноември 2016 18:30

Огледало


20:30

Последно танго в Париж

19:00

Соларис

четвъртък, 10 ноември 2016 19:45

Соларис

18:30

Трагедията на един смешен човек


20:45

Обсадени

18:30

Огледало


20:30

Последно танго в Париж

петък, 11 ноември 2016 19:00

Андрей Рубльов

20:45

Обсадени

19:45

Носталгия

събота, 12 ноември 2016 21:15

Мечтатели

15:30

Соларис


19:00

Сталкер

17:00

Двайсети век

20:00

Открадната красота

неделя, 13 ноември 2016 20:30

Последно танго в Париж

14:30

Носталгия


17:00

Двайсети век

15:00

Сталкер


18:00

Чай в пустинята


20:30

Малкият Буда

18:15

Обсадени

понеделник, 14 ноември 2016 18:15

Чай в пустинята


20:45

Открадната красота

18:15

Носталгия


20:30

Трагедията на един смешен човек

18:30

Конформистът

вторник, 15 ноември 2016 18:15

Конформистът


20:30

Сталкер

20:00

Малкият Буда

18:00

Режисьор - Андрей Тарковски


20:00

Жертвоприношение

18:30

Открадната красота

сряда, 16 ноември 2016 18:30

Иваново детство


20:30

Открадната красота

20:30

Мечтатели

19:45

Последният император

18:30

Носталгия

четвъртък, 17 ноември 2016 19:00

Слава

19:45

Андрей Рубльов

18:15

Открадната красота


20:30

Мечтатели

18:00

Конформистът

петък, 18 ноември 2016 18:30

Чай в пустинята


21:00

Джанис Джоплин: Little Girl Blue


23:00

Ziggy Stardust and the Spiders from Mars – специална прожекция с бар и музика

18:30

Поне за миг да полетя


20:15

Кралицата на пустинята

19:00

11 минути


20:45

Майлс Дейвис: Miles Ahead

20:00

Изповедите

19:45

Държавата срещу Фриц Бауер

събота, 19 ноември 2016 19:00

На млечния път

13:00

Двайсети век


18:45

Хулиета


21:00

Пътуване във времето

10:30

Братята на вятъра


12:30

Лошият и красавицата


14:45

Легендата за Барни Томсън


16:45

Държавата срещу Фриц Бауер


19:00

Елвис и Никсън


21:00

Майлс Дейвис: Miles Ahead

16:15

“Life”: Джеймс Дийн


18:30

Слава


20:30

Възражение по съвест

12:00

Хайди


17:45

Хота на Саура: Отвъд фламенкото


19:45

Патерсън

16:00

Изповедите


18:00

Човекът, който познаваше безкрайността


20:30

Комуната

неделя, 20 ноември 2016 20:00

Флорънс

14:00

Изповедите


16:00

Трагедията на един смешен човек


18:15

Човекът, който познаваше безкрайността


20:30

Патерсън

10:45

Момчето и звярът


13:00

Хичкок/Трюфо


14:45

“Life”: Джеймс Дийн


17:00

Холограма за краля


19:00

Хота на Саура: Отвъд фламенкото


20:45

Пурпурен дъжд

16:30

Легендата за Барни Томсън


18:30

Хулиета


20:30

На млечния път

11:30

Червената костенурка


17:00

Слава


19:00

Café Society

13:45

Хайди


16:00

Кралицата на пустинята


18:30

Пътуване във времето


20:30

Елвис и Никсън

понеделник, 21 ноември 2016 20:30

Флорънс

18:30

Сезан и Емил Зола

18:30

Остатъчни образи


20:30

Комуната

19:30

Кралицата на пустинята

18:15

Хота на Саура: Отвъд фламенкото


20:00

11 минути

вторник, 22 ноември 2016 19:00

Хулиета

18:30

Хота на Саура: Отвъд фламенкото


20:30

Тихият залив

19:00

11 минути


20:45

Джанис Джоплин: Little Girl Blue

18:30

Това е само краят на света


20:30

Пурпурен дъжд

19:15

Възражение по съвест

18:30

“Life”: Джеймс Дийн


20:45

Café Society

19:00

Сезан и Емил Зола

сряда, 23 ноември 2016 19:00

Възражение по съвест

19:00

Хичкок/Трюфо


20:45

Сент Амур

18:30

Комуната


20:45

Това е само краят на света

18:30

Сезан и Емил Зола


21:00

Пътуване във времето

 

19:30

Господин Шоколад

19:45

Тихият залив

19:00

Одисеята на Жак-Ив Кусто

четвъртък, 24 ноември 2016 18:30

Възражение по съвест


21:00

Café Society

18:45

Остатъчни образи


20:45

Сент Амур

20:30

Човекът, който познаваше безкрайността

18:30

Пътуване във времето


20:30

Хулиета

19:30

Флорънс

19:00

Това е само краят на света

петък, 25 ноември 2016 19:00

Пеещите обувки

19:00

Остатъчни образи


21:00

Това е само краят на света


23:00

Пурпурен дъжд

18:30

Господин Шоколад


21:00

Чет Бейкър: Born to Be Blue

18:30

Изповедите


20:45

Патерсън

18:30

Сент Амур


20:30

Човекът, който познаваше безкрайността

18:30

Зимна песен


21:00

Майлс Дейвис: Miles Ahead

19:00

Сезоните

събота, 26 ноември 2016 19:00

Café Society

16:15

Кралицата на пустинята


18:45

Слава


21:00

Майлс Дейвис: Miles Ahead

10:30

Хайди


12:30

Първа реколта


14:30

Сезоните


16:30

Изповедите


18:30

Одисеята на Жак-Ив Кусто


21:00

Хищници в мрака

16:00

Лошият и красавицата


18:15

Пеещите обувки


21:00

Чет Бейкър: Born to Be Blue

11:45

Братята на вятъра


16:00

Остатъчни образи


18:00

Елвис и Никсън


20:00

На млечния път

15:00

Сезан и Емил Зола


17:30

Поезия без край


20:00

Патерсън

17:00

Последният урок


19:00

Тихият залив

неделя, 27 ноември 2016 19:00

Патерсън

11:00

Хайди


16:00

Елвис и Никсън


17:45

Пеещите обувки


20:30

На млечния път

11:00

Червената костенурка


12:30

Последният урок


14:30

Зимна песен


16:45

Човекът, който познаваше безкрайността


19:00

Балканска хармония - истина или сън


21:00

Ziggy Stardust and the Spiders from Mars

17:00

Хичкок/Трюфо


18:45

Флорънс


21:00

Café Society

11:45

Момчето и звярът


16:15

Първа реколта


18:15

Майлс Дейвис: Miles Ahead


20:15

Комуната

16:00

Слава


18:00

Хулиета


20:00

Това е само краят на света

17:00

Сент Амур


19:00

Господин Шоколад

понеделник, 28 ноември 2016 20:30

Поезия без край

18:30

Хищници в мрака


20:45

Танцьорката

18:30

Елвис и Никсън


20:30

Тихият залив

19:30

Държавата срещу Фриц Бауер

19:45

На млечния път

19:00

Зимна песен

вторник, 29 ноември 2016 18:30

Зоотроп


20:30

Тихият залив

18:30

Хота на Саура: Отвъд фламенкото


20:30

Одисеята на Жак-Ив Кусто

19:45

Поезия без край

18:30

Остатъчни образи


20:30

Възражение по съвест

19:00

Танцьорката

сряда, 30 ноември 2016 18:30

Неруда


20:45

Хищници в мрака

18:30

Поезия без край


21:00

Ziggy Stardust and the Spiders from Mars

18:30

Флорънс


20:45

“Life”: Джеймс Дийн

19:30

Пеещите обувки

19:00

Одисеята на Жак-Ив Кусто

четвъртък, 1 декември 2016 21:00

Комуната

18:30

Пътуване във времето


20:15

Поезия без край

18:30

Неруда


20:45

Джанис Джоплин: Little Girl Blue

19:30

Пеещите обувки

18:30

Одисеята на Жак-Ив Кусто


21:00

Легендата за Барни Томсън

19:00

Това е само краят на света

петък, 2 декември 2016 19:00

Сент Амур

събота, 3 декември 2016 17:00

Сезан и Емил Зола


19:15

Тихият залив

петък, 16 декември 2016 19:00

La La Land

събота, 14 януари 2017 19:00

Мълчание

неделя, 15 януари 2017 16:00

Последното изкушение на Христос

понеделник, 16 януари 2017 19:00

Последното изкушение на Христос

вторник, 17 януари 2017 20:00

Кундун

събота, 21 януари 2017 16:30

Кундун

понеделник, 23 януари 2017 20:00

Кундун

вторник, 24 януари 2017 19:00

Последното изкушение на Христос