ЦЕНИ НА БИЛЕТИ:
НДК Зала 1: 12 лв. Намаление за ученици, студенти и пенсионери – 10 лв.
Специални събития: Моята страст към киното – вечер на Стефан Вълдобрев. Цени на билетите: 20, 25, 30 лв.
Кино Люмиер, Дом на киното, Филмотечно кино „Одеон“, Влайкова, Френски институт, Културен център G 8, Euro Cinema: 10 лв.Намаление за ученици, студенти и пенсионери – 8 лв.
Човешкият глас и Класически удоволствия: 7 лв. Намаление за ученици, студенти и пенсионери – 5 лв.
Билетен център НДК, София, площад "България" 1
Телефон: 02 916 63 69
Билети онлайн в Електронен билетен център - НДК

VR мания в Зала 4, НДК. Билетът е за 45 минути гледане на произведения по избор на зрителя. Сеансите са на всеки 30 минути. Цена – 20 лв.

ПРОГРАМА НА КИНОМАНИЯ

Дата Люмиер Зала 1 Одеон Влайкова G8 Euro Cinema Дом на киното Френски институт
вторник, 16 ноември 2021 19:00
Френският бюлетин на Либърти, Канзас Ивнинг Сън /The French Dispatch, 107’

КУПИ БИЛЕТ
четвъртък, 18 ноември 2021 19:00
Паралелни майки / Madres paralelas, 120’

КУПИ БИЛЕТ
петък, 19 ноември 2021 19:00
Анет / Annette, 141’

КУПИ БИЛЕТ
18:30
Река / River, 75’


20:00
Между два свята / Ouistreham, 106’

19:30
Респект / Respect, 145’

събота, 20 ноември 2021 12:30
Диаболичните / Led Diaboliques, 117’

КУПИ БИЛЕТ
15:00
Фортунела / Fortunella 101’

КУПИ БИЛЕТ
17:00
Островът на Бергман / Bergman Island, 112’

КУПИ БИЛЕТ
19:30
На ръба на риска / Cliff Walkers, 120’

КУПИ БИЛЕТ
15:00
Брак по италиански / Matrimonio all’italiana, 102’


17:00
Герой / A Hero, 127’


19:30
Респект / Respect, 145’

15:30
Сияние на жена / Clair de femme, 98’


19:30
Уестсайдска история / West Side Story, 153’

14:45
Сърцето ми танцува / Explota Explota, 116’


17:00
Анет / Annette, 141’

14:15
Любов моя, помогни ми / Amore mio aiutami, 122’


16:30
Най-лошата личност на света / The Worst Person in the World, 127’

16:30
Наелектризиращият живот на Луис Уейн /The Electrical Life of Louis Wain, 111’

КУПИ БИЛЕТ
18:45
Паралелни майки / Madres paralelas, 120’

КУПИ БИЛЕТ
19:00
Кръстоносният поход / La Croisade, 67’

неделя, 21 ноември 2021 13:00
Брак по италиански / Matrimonio all’italiana, 102’

КУПИ БИЛЕТ
15:00
Сияние на жена / Clair de femme, 98’

КУПИ БИЛЕТ
17:00
Кулинарно пътуване из Гърция / The Trip To Greece, 103’

КУПИ БИЛЕТ
19:00
Герой / A Hero, 127’

КУПИ БИЛЕТ
19:00
Добрият шеф / El Buen patron, 120’

КУПИ БИЛЕТ
14:45
Фортунела / Fortunella 101’


16:45
Сърцето ми танцува / Explota Explota, 116’


19:00
Паралелни майки / Madres paralelas, 120’

20:00
Най-лошата личност на света / The Worst Person in the World, 127’

14:15
Любов моя, помогни ми / Amore mio aiutami, 122’


16:30
Царят на смеха / Qui rido io, 133’

14:15
Кръстоносният поход / La Croisade, 67’


15:45
Анет / Annette, 141’

14:15
На ръба на риска / Cliff Walkers, 120’

КУПИ БИЛЕТ
16:30
Респект / Respect, 145’

КУПИ БИЛЕТ
19:00
Любовите на Анаис / Les Amours d’Anaïs, 98’

понеделник, 22 ноември 2021 19:00
Царят на смеха / Qui rido io, 133’

КУПИ БИЛЕТ
18:00
Младите любовници / Les Jeunes amants, 112’


20:00
Кулинарно пътуване из Гърция / The Trip To Greece, 103’

20:00
Сърцето ми танцува / Explota Explota, 116’

19:00
Кръстоносният поход / La Croisade, 67’

18:30
Герой / A Hero, 127’

18:15
Островът на Бергман / Bergman Island, 112’

КУПИ БИЛЕТ
20:30
Добрият шеф / El Buen patron, 120’

КУПИ БИЛЕТ
19:00
Диаболичните / Led Diaboliques, 117’

вторник, 23 ноември 2021 18:30
Кръстоносният поход / La Croisade, 67’

КУПИ БИЛЕТ
20:00
Младите любовници / Les Jeunes amants, 112’

КУПИ БИЛЕТ
19:00
 Чичо Коледа / Uncle Claus, 119’

КУПИ БИЛЕТ
18:15
Докато си жив / De son vivant, 92’


20:00
Наелектризиращият живот на Луис Уейн /The Electrical Life of Louis Wain, 111’

20:00
Паралелни майки / Madres paralelas, 120’

19:00
Островът на Бергман / Bergman Island, 112’

18:30
Добрият шеф / El Buen patron, 120’

18:00
Обичахме се толкова много / C’eravamo tanto amati, 124’

КУПИ БИЛЕТ
20:30
Белфаст / Belfast, 98’

КУПИ БИЛЕТ
19:00
Сияние на жена / Clair de femme, 98’

сряда, 24 ноември 2021 18:00
Последният автобус / The Last Bus, 86’

КУПИ БИЛЕТ
19:45
Между два свята / Ouistreham, 106’

КУПИ БИЛЕТ
18:00
Белфаст / Belfast, 98’


20:00
Любовите на Анаис / Les Amours d’Anaïs, 98’

20:00
Добрият шеф / El Buen patron, 120’

19:00
Герой / A Hero, 127’

18:30
Кралят на целия свят / El Rey de todo el mundo, 95’

18:30
Херцогът / The Duke, 96’

КУПИ БИЛЕТ
19:00
Младите любовници / Les Jeunes amants, 112’

четвъртък, 25 ноември 2021 18:00
Докато си жив / De son vivant, 92’

КУПИ БИЛЕТ
20:15
Белфаст / Belfast, 98’

КУПИ БИЛЕТ
18:30
Кръстоносният поход / La Croisade, 67’


20:00
На ръба на риска / Cliff Walkers, 120’

20:00
Островът на Бергман / Bergman Island, 112’

19:00
Кралят на целия свят / El Rey de todo el mundo, 95’

18:30
Младите любовници / Les Jeunes amants, 112’

18:00
Любов моя, помогни ми / Amore mio aiutami, 122’

КУПИ БИЛЕТ
19:00
Между два свята / Ouistreham, 106’

петък, 26 ноември 2021 19:00
Респект / Respect, 145’

КУПИ БИЛЕТ
18:00
Кралят на целия свят / El Rey de todo el mundo, 95’


20:00
Островът на Бергман / Bergman Island, 112’

20:00
Любовите на Анаис / Les Amours d’Anaïs, 98’

19:15
Фортунела / Fortunella 101’

18:45
Брак по италиански / Matrimonio all’italiana, 102’

18:00
Царят на смеха / Qui rido io, 133’

КУПИ БИЛЕТ
19:00
Анет / Annette, 141’

събота, 27 ноември 2021 14:45
Любов моя, помогни ми / Amore mio aiutami, 122’

КУПИ БИЛЕТ
17:15
Река / River, 75’

КУПИ БИЛЕТ
18:45
Човешкият глас / The Human Voice, 30’

КУПИ БИЛЕТ
19:30
Сърцето ми танцува / Explota Explota, 116’

КУПИ БИЛЕТ
19:00
Домът на Gucci / House of Gucci, 160’

КУПИ БИЛЕТ
15:00
Диаболичните / Led Diaboliques, 117’


17:15
Добрият шеф / El Buen patron, 120’


19:30
Анет / Annette, 141’

16:00
Брак по италиански / Matrimonio all’italiana, 102’


20:00
Белфаст / Belfast, 98’

15:00
Младите любовници / Les Jeunes amants, 112’


17:15
Респект / Respect, 145’

14:30
Сияние на жена / Clair de femme, 98’


16:30
Царят на смеха / Qui rido io, 133’

13:00
Фортунела / Fortunella 101’

КУПИ БИЛЕТ
15:00
Кулинарно пътуване из Гърция / The Trip To Greece, 103’

КУПИ БИЛЕТ
17:00
Последният автобус / The Last Bus, 86’

КУПИ БИЛЕТ
19:00
Сестри / Soeurs, 99’

неделя, 28 ноември 2021 14:30
Пътят на едно разглезено дете / Itinéraire d'un enfant gate, 125’

КУПИ БИЛЕТ
17:00
Кралят на целия свят / El Rey de todo el mundo, 95’

КУПИ БИЛЕТ
19:00
Наелектризиращият живот на Луис Уейн /The Electrical Life of Louis Wain, 111’

КУПИ БИЛЕТ
14:45
Любов моя, помогни ми / Amore mio aiutami, 122’


17:00
Царят на смеха / Qui rido io, 133’


19:30
Най-лошата личност на света / The Worst Person in the World, 127’

18:00
Херцогът / The Duke, 96’

14:15
Брак по италиански / Matrimonio all’italiana, 102’


16:30
Добрият шеф / El Buen patron, 120’

13:45
Фортунела / Fortunella 101’


15:45
Респект / Respect, 145’

12:15
Диаболичните / Led Diaboliques, 117’

КУПИ БИЛЕТ
14:30
Река / River, 75’

КУПИ БИЛЕТ
16:00
Герой / A Hero, 127’

КУПИ БИЛЕТ
18:30
Кръстоносният поход / La Croisade, 67’

КУПИ БИЛЕТ
20:00
Анет / Annette, 141’

КУПИ БИЛЕТ
19:00
Младите любовници / Les Jeunes amants, 112’

понеделник, 29 ноември 2021 18:00
Отново съм тук!!!! / Here I Am, Again!!!!, 105’

КУПИ БИЛЕТ
20:30
Отново съм тук!!!! / Here I Am, Again!!!!, 105’

КУПИ БИЛЕТ
18:15
Човешкият глас / The Human Voice, 30’


19:00
Уестсайдска история / West Side Story, 153’

20:00
Кралят на целия свят / El Rey de todo el mundo, 95’

19:00
Сияние на жена / Clair de femme, 98’

18:30
Херцогът / The Duke, 96’

18:30
Младите любовници / Les Jeunes amants, 112’

КУПИ БИЛЕТ
19:00
Кръстоносният поход / La Croisade, 67’

вторник, 30 ноември 2021 18:00
Херцогът / The Duke, 96’

КУПИ БИЛЕТ
20:00
Сестри / Soeurs, 99’

КУПИ БИЛЕТ
18:00
Обичахме се толкова много / C’eravamo tanto amati, 124’


20:15
Последният автобус / The Last Bus, 86’

19:00
Кръстоносният поход / La Croisade, 67’

19:00
Паралелни майки / Madres paralelas, 120’

19:00
Сърцето ми танцува / Explota Explota, 116’

17:00
Сияние на жена / Clair de femme, 98’

КУПИ БИЛЕТ
18:45
Кралят на целия свят / El Rey de todo el mundo, 95’

КУПИ БИЛЕТ
20:30
Най-лошата личност на света / The Worst Person in the World, 127’

КУПИ БИЛЕТ
19:00
Докато си жив / De son vivant, 92’

сряда, 1 декември 2021 18:00
Белфаст / Belfast, 98’

КУПИ БИЛЕТ
20:00
Любовите на Анаис / Les Amours d’Anaïs, 98’

КУПИ БИЛЕТ
18:00
Сияние на жена / Clair de femme, 98’


20:00
Сестри / Soeurs, 99’

20:00
Наелектризиращият живот на Луис Уейн /The Electrical Life of Louis Wain, 111’

19:00
Най-лошата личност на света / The Worst Person in the World, 127’

18:30
Островът на Бергман / Bergman Island, 112’

18:15
Сърцето ми танцува / Explota Explota, 116’

КУПИ БИЛЕТ
19:00
Пътят на едно разглезено дете / Itinéraire d'un enfant gate, 125’

четвъртък, 2 декември 2021 18:00
Пътуване към мечтата / The Peanut Butter Falcon, 97’

КУПИ БИЛЕТ
20:15
Най-лошата личност на света / The Worst Person in the World, 127’

КУПИ БИЛЕТ
18:00
Пътят на едно разглезено дете / Itinéraire d'un enfant gate, 125’


20:15
Херцогът / The Duke, 96’

20:00
Герой / A Hero, 127’

19:00
Белфаст / Belfast, 98’

18:30
Паралелни майки / Madres paralelas, 120’

18:00
Брак по италиански / Matrimonio all’italiana, 102’

КУПИ БИЛЕТ
20:00
Уестсайдска история / West Side Story, 153’

КУПИ БИЛЕТ
19:00
Анет / Annette, 141’

събота, 4 декември 2021 16:00
Обичахме се толкова много / C’eravamo tanto amati, 124’

КУПИ БИЛЕТ
18:30
Респект / Respect, 145’

КУПИ БИЛЕТ
неделя, 5 декември 2021 14:00
Маестро Енио Мориконе / Ennio: The Maestro, 168’

КУПИ БИЛЕТ
17:00
Човешкият глас / The Human Voice, 30’

КУПИ БИЛЕТ
18:00
Уестсайдска история / West Side Story, 153’

КУПИ БИЛЕТ
сряда, 8 декември 2021 19:00
Камбаната. Спектакъл на Деян Донков, 150’

КУПИ БИЛЕТ