Билетен център НДК, София, площад "България" 1
Телефони: (+359 2) 916 63 68, 916 63 69
Работно време:
понеделник-петък от 9:00 до 20:30 ч.
събота и неделя от 10:00 до 20:00 ч.
Резервирай билети онлайн в Електронен билетен център - НДК
ВАЖНО! Моля да имате предвид, че ако запазвате билети през онлайн системата ни, независимо за кое кино или зала става въпрос (зала 1, кино Люмиер Лидл, Одеон, Дом на киното, Евросинема, Г8), билети може да получите само от билетните каси на НДК.

ПРОГРАМА НА КИНОМАНИЯ 2017

Дата НДК - Зала 1 Люмиер Lidl Одеон Дом на киното Euro Cinema G 8 Френски институт
събота, 11 ноември 2017 19:00

Сиянието
143’

неделя, 12 ноември 2017 19:00

Боси в парка
106’

понеделник, 13 ноември 2017 19:00

Среднощен каубой
113’

вторник, 14 ноември 2017 19:00

Лодката на влюбените + концерт

четвъртък, 16 ноември 2017 19:00

Безкрайната градина - откриване на Киномания

петък, 17 ноември 2017 19:00

Субурбикон
105’

19:00

Откриване на 6-ия Фестивал на френския филм / Прекратяване
на огъня
103’

18:15

Ела Фицджералд: Струва си да живееш
90’


20:00

Сиянието
143’

19:00

Болшой
132’

20:00

Мадам Хайд
95’

20:45

Момичето от Брест
127’

събота, 18 ноември 2017 19:00

Матилда
109’

11:00

Тадео Джоунс и изгубеният град
81’


12:30

Ерата на първите
140’


15:00

Нина Симон
90’


16:45

Сбогом, Кристофър Робин
107’


18:45

Борг / Макенроу
108’


21:00

Blade Runner:
The Final Cut
117’

16:30

Люмиер!
90’


18:15

Субурбикон
105’


20:30

Джанго
115’

18:45

Три билборда извън града
115’


21:00

120 удара в минута
140’

15:45

Чудо
91’


17:45

В легло с Виктория


20:00

Чърчил 
105’

15:30

Далида
124’


18:00

Болшой
132’


20:45

Прекратяване на огъня
103’

17:00

Роден 
119’


19:30

Призраците на Исмаел
114’

неделя, 19 ноември 2017 19:00

Buena Vista
Social Club: Adios
110’

11:30

Да преследваш Джон Колтрейн
99’


13:30

В легло с Виктория
97’


15:45

От песен
на песен
129’


18:15

Pro любов. Само за възрастни
109’


20:30

Призраците на Исмаел
114’

16:30

Saura(S)
86’


18:15

Матилда
109’


20:30

Борг/Макенроу
108’

16:30

Тадео Джоунс и изгубеният град 
81’


18:30

Ела Фицджералд: Струва си да живееш 
90’


20:30

Нина Симон 
90’

13:45

Тадео Джоунс и изгубеният град
81’


15:30

Люмиер!
90’


17:30

Болшой
132’


20:15

Сиянието 
143’

15:15

Сбогом, Кристофър Робин
107’


17:30

Три билборда извън града
115’


20:00

Субурбикон
105’

17:00

Гоген – пътуване до Таити
102’


19:00

120 удара в минута
140’

понеделник, 20 ноември 2017 18:30

Чърчил
105’


20:30

Далида
124’

18:30

Роден
119’


21:00

За паметта и музиката
98’

19:00

Боси в парка
106’

18:30

Saura(S)
86’

19:30

Люмиер!
90’

19:00

Рокендрол
123’

вторник, 21 ноември 2017 18:30

Кораб в стая
107’


21:00

Saura (S)
86’

18:15

Ерата на първите
140’


21:00

Мадам Хайд
95’

18:30

Смъртта на Сталин
106’


20:45

В легло с Виктория
97’

20:15

120 удара в минута
140’

19:45

Борг/Макенроу
108’

19:00

Момичето от Брест
127’

сряда, 22 ноември 2017 18:30

Чудо
91’


20:30

От песен
на песен
129’

18:30

Боси в парка
106’


20:30

Кораб в стая 
107’

19:00

Мадам Хайд
95’


21:00

Свят измислен, пълен с чудеса
117’

18:00

Ела Фицджералд: Струва си да живееш
90’


20:00

Сбогом, Кристофър Робин
107’

19:00

Monterey Pop
78’


20:45

Среща на върха
114’

19:00

Прекратяване на огъня
103’

четвъртък, 23 ноември 2017 18:30

Гоген – пътуване до Таити
102’


20:30

Среща на върха
114’

19:00

Чудо
91’


21:00

Субурбикон
105’

18:00

Monterey Pop
78’


19:45

Buena Vista Social Club: Adios
110’

19:00

Кораб в стая
107’


21:15

Призраците на Исмаел
114’

19:00

120 удара в минута
140’

петък, 24 ноември 2017 18:30

Гоген – пътуване до Таити
102’


20:30

Да живее България
55’

18:30

Далида
124’


21:00

Да преследваш Джон Колтрейн
99’

18:30

Матилда
109’


21:00

Monterey Pop
78’

20:45

Ерата на първитe
140’

19:15

Рокендрол
123’

19:00

Джанго
115’

събота, 25 ноември 2017 10:30

Кончето
на Уенди
91’


12:00

Люмиер!
90’


13:45

Момичето
от Брест
127’


16:00

Лили Рибката
108’


18:30

Роден
119’


20:45

Три билборда извън града
112’

15:30

Сбогом, Кристофър Робин
107’


17:45

Болшой
132’


20:30

Blade Runner: The Final Cut
117’

17:00

Люмиер!
90’


19:00

За паметта и музиката
98’


21:00

Кораб в стая
107’

15:00

Свят измислен, пълен с чудеса
117’


17:30

Къщата на вицекраля
105’


19:45

Призраците на Исмаел
114’

11:45

Тадео Джоунс и изгубеният град
81’


15:15

Джанго
115’


17:45

Buena Vista Social Club: Adios
110’


20:00

Чърчил
105’

17:00

Рокендрол
123’


19:30

Прекратяване на огъня
103’

неделя, 26 ноември 2017 19:00

Да обичаш Винсънт
95’

11:30

Ела Фицджералд:
Струва си да живееш
90’


13:30

Болшой
132’


16:00

Обетът
133’


18:30

Къщата на вицекраля
105’


20:45

Рокендрол
123’

16:00

Среднощен каубой
113’


18:15

Buena Vista Social Club: Adios
110’


20:30

Три билборда извън града
115’

11:00

Тадео Джоунс и изгубеният град
81’


15:45

Сбогом, Кристофър Робин
107’


18:00

Сиянието
143’


20:45

Далида
124’

13:30

Тадео Джоунс и изгубеният град
81’


15:15

Роден
119’


17:45

Борг/Макенроу
108’


20:00

Субурбикон
105’

11:45

Кончето на Уенди
91’


15:30

Да преследваш Джон Колтрейн
99’


17:45

Матилда
109’


20:15

120 удара в минута
140’

17:00

Призраците на Исмаел
114’


19:30

Люмиер!
90’

понеделник, 27 ноември 2017 18:30

От песен
на песен
129’


21:00

Субурбикон
105’

18:30

Чърчил
105’


20:45

Прекратяване на огъня
103’

19:30

Ерата на първите 
140’

19:45

Среща на върха
114’

18:15

Да живее България!
55’

19:00

В легло с Виктория
97’

вторник, 28 ноември 2017 18:30

Свят измислен, пълен с чудеса
117’


20:45

Джанго
115’

18:30

Да живее България!
55’


20:00

120 удара в минута
140’

18:30

Среща на върха
114’


20:45

Чърчил
105’

18:30

Три билборда извън града
115’


20:45

Прекратяване на огъня
103’

18:15

Мадам Хайд
95’


20:30

Ерата на първите
140’

19:00

Роден 
119’

сряда, 29 ноември 2017 18:30

Среща
на върха
114’


21:00

За паметта и музиката
98’

18:30

Свят измислен, пълен с чудеса
117’


21:00

Нина Симон
90’

18:45

Борг/Макенроу
108’


21:00

Blade Runner: The Final Cut
117’

18:30

Да живее България!
55’


19:45

Момичето от Брест
127’

18:00

Чудо
91’


20:00

Buena Vista Social Club: Adios
110’

19:00

Призраците на Исмаел
114’

четвъртък, 30 ноември 2017 18:30

120 удара в минута
140’


21:00

Мадам Хайд
95’

18:30

Смъртта на Сталин
106’


20:30

Призраците на Исмаел
114’

19:00

Да живее България!
55’


20:30

Buena Vista Social Club: Adios
110’

18:15

Матилда
109’


20:45

Кораб в стая
107’

18:00

Ела Фицджералд: Струва си да живееш
90’


20:00

В легло с Виктория
97’

19:00

Джанго
115’

петък, 1 декември 2017 20:45

Смъртта
на Сталин
106’

19:00

Гоген – пътуване до Таити
102’

събота, 2 декември 2017 17:00

В легло с Виктория
97’


19:00

Момичето от Брест
127’

неделя, 3 декември 2017 17:00

Monterey Pop
78’

17:00

Роден
119’


19:30

Люмиер!
90’

неделя, 17 декември 2017 18:00

Въртележка
101’

 


20.30

Формата на водата

понеделник, 18 декември 2017 19:15

Формата на водата
120’

вторник, 19 декември 2017 20:00

Формата на водата
120’

сряда, 20 декември 2017 19:30

Формата на водата
120’

четвъртък, 21 декември 2017 20:30

Формата на водата
120’