Билетен център НДК, София, площад "България" 1
Телефони: 02/ 916 63 00, 02/ 916 64 00
Работно време:
понеделник-петък от 9:00 до 20:30 ч.
събота и неделя от 10:00 до 20:00 ч.

Билети онлайн в Електронен билетен център - НДК

ПРОГРАМА НА КИНОМАНИЯ 2018

Дата НДК - Зала 1 Люмиер Лидл Кино Одеон Дом на киното Кино G-8 Френски институт Euro Cinema
четвъртък, 8 ноември 2018 19:00

Вълшебната флейта, 135’

петък, 9 ноември 2018 18:30

Поляната с дивите ягоди, 91’

18:30

Шепот и викове, 91’

20:00

Островът на Бергман, 84’

събота, 10 ноември 2018 17:00

Шепот и викове, 91’


18:45

Да не говорим за всички тези жени, 80’

15:15

Вълшебната флейта, 135’


17:45

Лице срещу лице, 136’




20:15

Из живота на марионетките, 104’




неделя, 11 ноември 2018 15:30

В присъствието на клоуна, 119’


17:45

Лице срещу лице, 136’

17:15

Да не говорим за всички тези жени, 80’



 


19:00

Сцени от един семеен живот – 170’

20:30

Поляната с дивите ягоди, 91’

понеделник, 12 ноември 2018 18:15

Из живота на марионетките, 104’

18:30

Поляната с дивите ягоди, 91’

 

вторник, 13 ноември 2018 18:15

Сарабанда, 107’

18:15

Островът на Бергман, 84’

 

 

20:45

Да не говорим за всички тези жени, 80’

 

 

19:30

В присъствието на клоуна, 119’

сряда, 14 ноември 2018 18:30

Островът на Бергман, 84’

18:30

Сарабанда, 107’

20:30

Лице срещу лице, 136’

 

19:45

Шепот и викове, 91’

 

четвъртък, 15 ноември 2018 19:00

Времето е наше, 124’

18:15

Из живота на марионетките, 104’



18:30

В присъствието на клоуна, 119’

 


20:45

Сарабанда, 107’

 

 

19:15

Лице срещу лице, 136’

 

петък, 16 ноември 2018 19:00

Откриване на 7-ия Фестивал на френския филм / Чувствам се добре , 103’

19:00

Островът на кучетата, 101’

събота, 17 ноември 2018 19:00

Всички знаят, 132’

11:00

Мини детски кинофестивал


13:00

Белия Зъб, 85’


14:45

Музикалният храм на Алабама, 111’


17:00

Моето поколение, 85’


19:00

Жълтата подводница, 90’


21:00

Островът на кучетата, 101’

18:00

Приятели мои, 114’


20:30

Легендата за котката демон, 120’

20:30

Рубен Бранд, колекционер, 94’

17:30

Старецът и оръжието, 93’

17:00

Белия Зъб, 85’
оригинална версия – без превод


19:00

Усещане за празник, 115’

19:30

Фаренхайт 11/9 /, 128’

неделя, 18 ноември 2018 11:30

Светът на Марни, 84’


13:30

Бергман: Година от живота, 116’


16:00

Животът и смъртта на един драматург, 91’


18:00

Старецът и оръжието, 93’


20:00

BlackKklansman, 134’

18:30

Папа Франциск: Човек на думата си,  96’


20:30

Моето поколение, 85’

11:00

Белия Зъб, 85’


14:00

Меки Ножа – „Филм за три гроша” по Брехт, 130’


16:30

Жълтата подводница, 90’


18:15

Легендата за котката демон, 120’

12:15

Мумините и чудната зимна страна, 82’


16:00

Музикалният храм на Алабама, 111’


18:15

Вкъщи всички са добре, 105’

17:00

Споделен мъж, 104’


19:00

Бекасин! 102’

17:30

Островът на кучетата, 101’

понеделник, 19 ноември 2018 18:30

Далеч от брега, 135’


21:15

Верен мъж, 75’

18:30

Рубен Бранд, колекционер, 94’


20:30

Видение, 109’

20:30

Усещане за празник, 115’

18:45

Сред лозята на Бургундия, 113’

19:00

Светът е твой, 100’

19:30

Приятели мои, 114’

вторник, 20 ноември 2018 18:30

Мария Магдалена, 120’


21:00

Старецът и оръжието, 93’

18:30

Меки Ножа – „Филм за три гроша” по Брехт, 130’


21:00

Верен мъж, 75’

19:00

Папа Франциск: Човек на думата си,  96’


21:00

Червено, 109’

18:45

Фаренхайт 11/9 /, 128’

19:00

Вижте как танцуваме, 88’

19:30

Рубен Бранд, колекционер, 94’

сряда, 21 ноември 2018 18:30

Сред лозята на Бургундия, 113’


20:45

Усещане за празник, 115’

18:30

Бергман: Година от живота, 116’


20:45

Вижте как танцуваме, 88’

19:00

Верен мъж, 75’


20:30

Вкъщи всички са добре, 105’

20:00

Животът и смъртта на един драматург, 91’

19:00

Споделен мъж, 104’

19:30

Кафе „Сан Суси”, 108’

четвъртък, 22 ноември 2018 18:30

Мълчанието на сестра ми, 99’


21:00

Вижте как танцуваме, 88’

18:30

Сред лозята на Бургундия, 113’


20:45

Животът и смъртта на един драматург, 91’

18:30

Живот нависоко, 113’

20:00

Жълтата подводница, 90’

19:00

Верен мъж, 75’

19:30

Глория Бел, 102’

петък, 23 ноември 2018 19:00

Рудолф Нуреев: Бялата врана, 120’

18:30

Вкъщи всички са добре, 105’


20:45

Курск, 117’

19:00

Соня Йончева. Sempre Libera, 60’


20:30

Музикалният храм на Алабама, 111’

19:00

Бекасин! 102’


21:00

Светът е твой, 100’

19:00

Приятели мои, 114’

19:00

Чувствам се добре , 103’

20:00

Видение, 109’

събота, 24 ноември 2018 18:00

Папа Франциск: Човек на думата си,  96’


20:30

Ван Гог: Пред портите на вечността, 110'

11:30

Светът на Марни, 84’


13:30

Приятели мои, 114’


16:00

Smart Коледа, 90’


18:15

BlackKklansman, 134’


21:00

Легендата за котката демон, 120’

18:00

3 дни в Киберон, 115’


20:30

Островът на кучетата, 101’

11:00

Мумините и чудната зимна страна, 82’


18:15

Фаренхайт 11/9 /, 128’

13:30

Мумините и чудната зимна страна, 82’


19:30

Глория Бел, 102’

17:00

Белия Зъб, 85’
(дублиран на български)


19:00

Споделен мъж, 104’

17:15

Старецът и оръжието, 93’

неделя, 25 ноември 2018 19:00

Те, 150’

 

11:00

Мумините и чудната зимна страна, 82’


13:00

Кафе „Сан Суси”, 108’


15:30

Мария Магдалена, 120’


18:00

3 дни в Киберон, 115’


20:30

Видение, 109’

18:30

Жълтата подводница, 90’


20:30

Старецът и оръжието, 93’

13:30

Бергман: Година от живота, 116’


15:45

„Не ме интересува дали историята ще ни запомни като варвари”, 140’


18:30

Моето поколение, 85’


20:15

Споделен мъж, 104’

17:15

Легендата за котката демон, 120’

17:00

Бекасин! 102’


19:00

Сред лозята на Бургундия, 113’

13:45

Мумините и чудната зимна страна, 82’


17:45

Музикалният храм на Алабама, 111’

понеделник, 26 ноември 2018 19:00

Соня Йончева. Sempre Libera, 60’


20:30

Фаренхайт 11/9 /, 128’

18:30

Кафе „Сан Суси”, 108’


20:45

Живот нависоко, 113’

19:30

Приятели мои, 114’

19:15

„Не ме интересува дали историята ще ни запомни като варвари”, 140’

19:00

Сред лозята на Бургундия, 113’

18:30

Жълтата подводница, 90’

вторник, 27 ноември 2018 19:00

Глория Бел, 102’


21:00

Рубен Бранд, колекционер, 94’

18:30

Вкъщи всички са добре, 105’


20:45

Жълтата подводница, 90’

20:00

Музикалният храм на Алабама, 111’

19:45

Островът на кучетата, 101’

19:00

Усещане за празник, 115’

18:30

„Не ме интересува дали историята ще ни запомни като варвари”, 140’

сряда, 28 ноември 2018 18:30

Червено, 109’


20:45

Живот нависоко, 113’

18:30

Фаренхайт 11/9 /, 128’


21:00

Рубен Бранд, колекционер, 94’

18:30

3 дни в Киберон, 115’


20:45

Глория Бел, 102’

20:15

Верен мъж, 75’

19:00

Вижте как танцуваме, 88’

18:30

Приятели мои, 114’

четвъртък, 29 ноември 2018 19:00

„Не ме интересува дали историята ще ни запомни като варвари”, 140’

18:30

Глория Бел, 102’


20:30

Червено, 109’

19:00

Соня Йончева. Sempre Libera, 60’

20:00

Рубен Бранд, колекционер, 94’

19:00

Светът е твой, 100’

18:30

Фаренхайт 11/9 /, 128’

петък, 30 ноември 2018 18:30

Меки Ножа – „Филм за три гроша” по Брехт, 130’


21:00

Светът е твой, 100’

19:00

Чувствам се добре , 103’

събота, 1 декември 2018 17:00

Бекасин! 102’


19:00

Верен мъж, 75’

неделя, 2 декември 2018 17:00

Белия Зъб, 85’
(дублиран на български)


19:00

Чувствам се добре , 103’